PRIPRAVA NA POROD IN STARŠEVSTVO V OBDOBJU EPIDEMIJE COVID-19

• 22.04.2020
  • Zaradi epidemije koronavirusne bolezni tečaj Priprave na porod in starševstvo na pomlad 2020 ne poteka. Zato smo vam zbrali koristne informacije in napotke za to vznemirljivo obdobje. Več o koristnih napotkih pa si lahko preberete pod zavihkom Porod in starševstvo.

Za vsa morebitna vprašanja nas lahko kontaktirate preko e-mail naslova zenski (pika) dispanzer (pri) zd-ajdovscina (pika) si ali na telefon 05 36 93 125 (sreda popoldan, četrtek in petek dopoldan). V primeru stiske lahko pokličete psihologinjo na telefon 051 671 071.

NE SPREGLEJTE:

Obvestila o rojstvu otroka, ki ga prejmete v porodnišnici, NI POTREBNO prinašati v zdravstveni dom. Ob prihodu mamice in novorojenčka domov pokličite patronažno službo Zdravstvenega doma Ajdovščina na telefon 041 410 715 (Petra Stibilj, dipl. med. sestra), vsak dan od 7.00 do 14.00 ure.