VABILO NA PREDAVANJE: STISKE OTROK IN MLADOSTNIKOV – ALI PREPOZNAMO TEŽAVE? VEMO, KAKO POMAGATI?

• 28.03.2022
  • Letošnji svetovni dan zdravja, ki ga vsako leto obeležujemo 7. aprila, je namenjen temi »Naš planet, naše zdravje«. Svetovna zdravstvena organizacija bo na ta dan namenila svetovno pozornost nujnim ukrepom, potrebnim za ohranjanje zdravja ljudi in planeta ter spodbujala gibanje za ustvarjanje družbe, ki bo osredotočena na dobro počutje.

Pogosto slišimo, da se v kriznih obdobjih otroci in mladostniki na stiske, ki jih doživljajo, odzivajo zelo različno. Zaradi številnih pobud iz lokalnega okolja, smo se v Centru za krepitev zdravja Zdravstvenega doma Ajdovščina odločili, da letošnji svetovni dan zdravja namenimo skrbi za naše otroke in mladostnike, ki bodo lahko le z ustreznim zdravjem poskrbeli za naš/njihov planet.

V gostovanje smo povabili Urbana Horvata, dr.med., specializanta otr. in mlad. psihiatrije, ki bo v strokovnem predavanju z naslovom Stiske otrok in mladostnikov – Ali prepoznamo težave? Vemo kako pomagati? predstavil celostni pristop pri delu z otroki in mladostniki.

Predavanje bo potekalo v četrtek, 7.4.2022, ob 18.00 uri, v dvorani Srednje šole Veno Pilon v Ajdovščini.

Predavanje bo namenjeno širši populaciji.

Veselimo se vaše udeležbe na dogodku!